Спеціалізована антикорупційна прокуратура погодила зміни в обвинуваченні міському голові Одеси Геннадію Труханову та його ймовірних спільників у справі: сума бюджету, якою за версією прокуратури заволоділи обвинувачені, зменшилась вдвічі.

Про це повідомили на сторінці САП в Facebook.

«У кримінальному провадженні про обвинувачення чинного Одеського міського голови та інших осіб у заволодіння коштами міського бюджету в особливо великому розмірі, погоджено змінене обвинувачення», — йдеться в повідомленні.

В САП зазначили, що з урахуванням досліджених доказів були змінені фактичні обставини вчинення злочину.

Так, суму зменшено до 92 659 282 грн.

В прокуратурі додали, що зміни в обвинуваченні не стосуються правової кваліфікації справи.

Нагадаємо, 6 травня НАБУ завершило розслідування в справі про недостовірне декларування майна Трухановим.

Раніше НАБУ закрило провадження щодо незаконного збагачення Труханова.

Труханов залишається обвинувачуваним у так званій справі «Краян» про розкрадання бюджетних коштів при продажі заводу, яку розглядають у суді.

1 червня 2018 року антикорупційні органи завершили розслідування у справі очільника Одеси Труханова. Раніше, 31 травня, усім 8 підозрюваним та їхнім захисникам відкрили матеріали досудового розслідування для ознайомлення.

Як встановило слідство, Труханов у період з липня по грудень 2016 року спільно з іншими посадовцями мерії та приватної компанії заволоділи коштами місцевого бюджету міста Одеси в сумі 185 млн грн під виглядом купівлі будівлі збанкрутілого заводу «Краян» за завідомо завищеною вартістю.

«Сплачені кошти ймовірно планували легалізувати через підприємство з ознаками фіктивності, засновник та керівник якого, як встановило слідство, нині проживає на непідконтрольній території Луганської області», — повідомили в НАБУ.

Крім того, директора приватної компанії-продавця будівлі обвинувачують також у вчиненні злочинів за статтею про фіктивне підприємництво та замах на легалізацію коштів, здобутих злочинним шляхом.

/Олександр Стебницький

Поділитись: