Світ / Близький Схід

Саудівського журналіста Хашогджі могли задушити — CNN

CNN
Світ/Близький Схід/Саудівського журналіста Хашогджі могли задушити — CNN
Зберегти
Вигляд
Причиною смерті саудівського журналіста Джамала Хашогджі, який зник після відвідування консульства Саудівської Аравії у Стамбулі, могло бути удушення або «задушливе захоплення». Про це журналісту телеканалу CNN повідомило джерело, близьке до Королівського палацу Саудівської Аравії.

Зазначається, що наразі Саудівською Аравією, яка у ніч на 20 жовтня визнала причетність до смерті журналіста Хашоггі, не було приведено жодних доказів, які б підтвердили, що саме викликало смерть журналіста.

Турецькі посадовці вважають, що журналіст Хашогджі після вбивства був розчленований.

Нагадаємо, Саудівська Аравія визнала, що опозиційний журналіст, оглядач Washington Post Джамала Хашогджі помер під час візиту до саудівського консульства в Стамбулі 2 жовтня. Офіційним поясненням є те, що він помер після бійки.

Розслідування загибелі журналіста ще триває. Саудівська влада не уточнює, ким були ті люди, з якими побився Хашогджі. Водночас, у справі затримали 18 осіб, які є громадянами Саудівської Аравії.

2 жовтня саудівський журналіст Джамаль Хашогджі, відомий своєю критикою влади Саудівської Аравії, зник після візиту до консульства Саудівської Аравії в Стамбулі. Про зникнення повідомила його наречена.

За даними турецької влади, Хашогджі не покидав територію консульства. Проте представники Саудівської Аравії заперечували, що Хашогджі перебуває в консульстві.

Турецький уряд повідомив офіційних осіб США, що має аудіо-та відеозаписи, які підтверджують, що Хашогджі убили у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трилер у консульстві: що означає вбивство саудівського журналіста

Джамаль Хашогджі — саудівський журналіст. Він був оглядачем американської газети The Washington Post та відомий критичними матеріалами про королівство. Хашогджі у 2017 році покинув батьківщину, щоб уникнути переслідувань за свої погляди і переїхав до США. Протягом року він писав для Washington Post, критикуючи політику Саудівської Аравії щодо Катару, Канади, Ємену та засуджуючи переслідування владою країни інакодумців. Репортер приїздив до консульства, аби оформити документи для одруження з дівчиною, яка мешкає в Туреччині.

Пов`язані новини