Народна депутатка України, яка посідає 1 позицію у фракції «Батьківщина», Надія Савченко заявила про початок самостійної політичної кар'єри

Народна депутатка України, яка посідає 1 позицію у фракції «Батьківщина», Надія Савченко заявила про початок самостійної політичної кар'єри.

Про це вона повідомила в ефірі «Шустер Live».

«Я не буду входити в партію. Я стаю незалежним політиком. Я відкриваю свій фонд», — сказала вона.

Проте Савченко заявила про намір сформувати політичну партію.

«Я буду вести «рух» як партію, яка забута і не зрозуміла.Тільки не той «Рух», який створює Саакашвілі — нових ідей, і не той «Народний Рух України», який зараз представляють Кривенко і Кішкарь в Верховній Раді. Це буде той «рух», з яким я познайомилася, який є джерелом цінностей, які не були реалізовані, за які виходив Майдан», — сказала вона.

Народна депутатка також зауважила, що той «Рух», який вона створить, стане суспільною організацією, а не партією.

При цьому Савченко заявила, що не має наміру виходити зі складу фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України.

Раніше повідомлялося, що депутатка Верховної Ради від партії «Батьківщина» Надія Савченко переконана, що політичну систему в Україні можна змінити лише зверху. Саме тому вона сказала, що мусить балотуватись у президенти України.

Нагадаємо, з липня 2014 року по 25 травень 2016 року Надія Савченко була позбавлена волі на території Росії за звчинуваченням у вбивстві російських журналістів.

Савченко звільнили  за результатом обміну на російських ГРУшників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #FreeSavchenko: Реакція міжнародної спільноти на звільнення Надії Савченко

Поділитись: