Народна депутатка Надія Савченко заявила, що бачила, як спікер Верховної Ради Андрій Парубій заводив снайперів у готель «Україна» у 2014 році.

Народна депутатка Надія Савченко заявила, що бачила, як спікер Верховної Ради Андрій Парубій заводив снайперів у готель «Україна» у 2014 році.

Про це Савченко заявила на брифінгу перед допитом СБУ, передає кореспондент Громадського.

«Я говорила, що бачила, як під’їжджала синя машина, мікроавтобус, як з неї виходи люди зі зброєю. Я говорила, хто ці люди. Ці люди є в парламенті. Я бачила, як Парубій заводив снайперів в готель «Україна», — заявила Савченко.

Вона звинуватила Луценка у перешкоджанні розслідуванню злочинів на Майдані. «Юрію Луценку треба було стати генеральним прокурором, щоб ніколи у житті не розслідувалися його злочини проти українського народу», — сказала депутатка.

Водночас перед брифінгом Савченко депутат фракції «Народний фронт», радник глави МВС Антон Геращенко повідомив журналістам, що її можуть пред'явити підозру про участь у підготовці держперевороту.

«Її підозрюють у співучасті, в організації та підготовці перевороту», — сказав Геращенко.

Раніше Савченко прийшла на допит до СБУ та дала брифінг. Депутатка на брифінгу заявила, що перебувала у Стразбурзі. 

Нагадаємо, депутатку Надію Савченко викликали на допит до СБУ у зв'язку з розслідуванням провадження стосовно арештованого переговорника Володимира Рубана. Сама депутатка Савченко заявила, що вимагає вручити повістку на допит в СБУ їй особисто в руки.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у разі неявки Савченко в СБУ, він клопотатиме про її арешт та зняття з неї депутатської недоторканності.

Поділитись: