УКРАЇНА

«Сбербанк» запровадив додаткові ліміти на операції

16 березня, 2017 09:21
УКРАЇНА/«Сбербанк» запровадив додаткові ліміти на операції
Зберегти
Вигляд
Український «Сбербанк», дочірня установа російського державного банку, вводить додаткові обмеження на операції клієнтів.

Український «Сбербанк», дочірня установа російського державного банку, вводить додаткові обмеження на операції клієнтів.

Про це повідомляється у прес-службі банку.

Відповідно до рішення, з 16 березня діятимуть ліміти за поточними рахунками на здійснення будь-яких безготівкових операцій (перерахувань коштів) з поточних рахунків фізичних осіб в розмірі 30 тисяч грн на добу на одного клієнта.

Крім того, за картковими рахунками запроваджуються обмеження:

- на проведення будь-яких безготівкових операцій з карткових рахунків, розрахунків картками банку в торгово-сервісних мережах, розрахунків картами в мережі Інтернет та ін.) в розмірі 30 тисяч грн або еквівалента в іншій валюті на добу по одному картковому рахунку клієнта;

- за операціями зняття готівки з карткових рахунків в розмірі 20 тисяч грн або еквівалента (в залежності від валюти рахунку) на добу по одному картковому рахунку клієнта;

Раніше «Сбербанк» ввів обмеження на зняття готівки в розмірі 30 тис грн або еквіваленті цієї суми в іноземній валюті через каси банку за добу на одного клієнта.

Нагадаємо, що 13 березня представники «Національного корпусу» влаштували акцію, під час якої замурували відділення «Сбербанку России» на Золотих воротах в Києві.

Також глава МВС Арсен Аваков закликав заборонити діяльність російського «Сбербанку» у країні у зв'язку з тим, що банк обслуговує на території РФ громадян з «паспортами» самопроголошених Донецької і Луганської республік.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини