Голова Служби безпеки України Василь Грицак запевняє, що Служба не має повноважень для виклику на допит екс-працівника СБУ Ігоря Устименка, про якого йдеться у фільмі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Голова Служби безпеки України Василь Грицак запевняє, що Служба не має повноважень для виклику на допит екс-працівника СБУ Ігоря Устименка, про якого йдеться у фільмі-розслідуванні про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Про це голова СБУ заявив під час брифінгу Києві, передає кореспондентка Громадського.

За словами Грицака, 29 квітня 2014 року Устименко був звільнений, з того часу було звільнено 2 тисячі співробітників СБУ.

Справу про вбивство журналіста Шеремета розслідує Нацполіція, зазначив він.

«Ми мали спілкування з Національною поліцією, ми готові надати максимальне сприяння, але ми не можемо викликати його на допит, не маючи доручення з цього приводу слідчого Нацполіції», — сказав Грицак.

«Відповідаю головою своєю, кажу це при всіх, він до служби не мав жодного відношення з 2014 року», — запевнив Грицак.

Нагадаємо, 10 травня журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. Зокрема, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ Ігор Устименко був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

В неділю, 13 травня, під час своєї прес-конференції президент Петро Порошенко запевнив, що Устименко буде допитаний у понеділок, 15 травня.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: