Ніхто зі співробітників Національного антикорупційного бюро і Антикорупційної прокуратури не буде під вартою після операції щодо першої заступниці голови Державної міграційної служби Діни Пімахової.

Ніхто зі співробітників Національного антикорупційного бюро і Антикорупційної прокуратури не буде під вартою після операції щодо першої заступниці голови Державної міграційної служби Діни Пімахової. 

Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник після зустрічі з генеральним прокурором України Юрієм Луценком, передає кореспондент Громадського. 

«Що стосується подальшої долі цих проваджень, як і співробітників Антикорупційного бюро, генеральний прокурор визначив, що нікого не затримають, під вартою співробітників Антикорупційного бюро не триматимуть», — сказав Ситник.

За його словами, вчорашні дії співробітника НАБУ, офіцера, який працює під прикриттям, проводилися в межах відповідної операції, що велася з весни й наразі завершена. 

«Водночас ми вимушені припинити подальше розслідування цієї справи й працювати з тими доказами, які вдалося зібрати раніше», — додав він. 

Також Ситник спростував інформацію ряду українських ЗМІ про обшуки представниками Служби безпеки України в органах НАБУ. 

29 листопада в Держміграційній службі заявили про затримання «агента» НАБУ під час спроби передачі хабара першому заступнику голови ДМС Діні Пімаховій. 

Чиновниця Держміграційної служби заперечує вимагання хабара в агента НАБУ

30 листопада в НАБУ заявили про зрив спецоперації через утручання СБУ та Генпрокуратури. У заяві зазначається, що працівники СБУ незаконно затримали агента НАБУ, який документував один «з епізодів за участі першого заступника голови Державної міграційної служби України».

Поділитись: