УКРАЇНА

СБУ: Ніхто від завтра не почне шукати користувачів забороненої 1С

17 травня, 2017 12:26
УКРАЇНА/СБУ: Ніхто від завтра не почне шукати користувачів забороненої 1С
Зберегти
Вигляд
lead
У Службі безпеки України повідомили, що нові правила щодо перевірки дотримання умов заборони на російські компанії, зокрема 1С, зараз у стадії розробки і від завтра ніхто не шукатиме порушників

У Службі безпеки України повідомили, що нові правила щодо перевірки дотримання умов заборони на продукт російської компанії 1С зараз у стадії розробки і від завтра ніхто не шукатиме порушників.

Про це повідомила представниця СБУ Юлія Лапутіна під час круглого столу щодо запроваджених Радою нацбезпеки і оборони санкцій, які передбачають, зокрема, заборону в Україні соцмереж «ВКонтакте», «Однокласники» та компанії 1С.

«Ніхто від завтра не буде ходити і шукати 1С. Нові правила зараз в стадії розробки. Указ президента тільки розпочинає процес, а ми чекаємо пропозицій від бізнесу. Ми дамо офіційне роз'яснення», — сказала вона.

Нагадаємо, 16 травня президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте » і «Однокласники»

Також секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що ці санкції ініціювала Служба безпеки України.

В Інтернет Асоціації України заявили, що наразі заблокувати російські соцмережі неможливо, оскільки це потребує великих коштів на переоснащення обладнання та зміни топології мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Борітеся — поборете»: як українські спільноти відреагували на заборону «ВКонтакте».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# СБУ
# соцмережі
Пов`язані новини