Служба безпеки України оприлюднила записи телефонних переговорів одного з керівників «ПВК Вагнера», громадянина РФ Дмитра Уткіна, з підлеглим.

Служба безпеки України оприлюднила записи телефонних переговорів одного з керівників «ПВК Вагнера», громадянина РФ Дмитра Уткіна, з підлеглим.

На записі йдеться про евакуацію російської бойової техніки, знищеної українською армією під Дебальцевим. Запис зробили у  2015 році, передає прес-центр СБУ в Facebook.

«Співробітники української спецслужби під час під час штурму 21 лютого 2015 року кадровими підрозділами ЗС РФ та терористами Дебальцевого, перехопили телефонні розмови представників підрозділу спецслужб РФ під назвою «ПВК Вагнера». Отримана інформація є черговим доказом військової агресії Росії та засвідчує про значні втрати російських військових у ході «гібридної війни»  проти України», — заявляють представники відомства.

Зазначається, що екс-офіцер ГУ Генштабу ЗС РФ Дмитро Уткін віддав своему підлеглому, громадянину РФ Сергію Ковальову команду екстрено евакуювати знищені під Дебальцевим зразки російської техніки — зокрема, броньовані розвідувально-дозорні машини КамАЗ-43269 «Дозор».

Раніше українська сторона під час засідання Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі звернулась до голови Місії ОБСЄ Ертурула Апакана з проханням перевірити інформацію про участь бойовиків «ПВК Вагнера» у збройних провокаціях на Донбасі.

Нагадаємо, 7 травня в СБУ заявили, що російський офіцер готує найманців «Вагнера» для розвідувально-терористичної діяльності на території України.

15 травня в СБУ повідомляли, що невдовзі до окупованого Донецька прибудуть близько 100 найманців «ПВК Вагнера».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вагнер» з доставкою: чи причетні українські авіакомпанії до перевезення російських контрактників у Сирію

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile