Суд надав Службі безпеки України доступ до інформації про мобільні переговори ватажка самоназваної республіки «ДНР» Олександра Захарченка з 1 березня 2014 року.

Суд надав Службі безпеки України доступ до інформації про мобільні переговори ватажка самоназваної «Донецької народної республіки» Олександра Захарченка, які він здійснював з 1 березня 2014 року.

Про це йдеться в ухвалі суду від 21 квітня, передають Українські Новини.

СБУ встановила номер мобільного телефону оператора «МТС», яким користувався Захарченко в період з 2014 року дотепер.

«Суд задовольнив клопотання і надав слідчим СБУ доступ до речей і документів, які містять інформацію про дату, час і тривалість вхідних та вихідних телефонних з'єднань, з посиланням на ретранслятор і прив'язку до базових станцій та їх адресу, а також адресу місцезнаходження абонента зазначеного телефонного номера в момент кожного вхідного і вихідного телефонного з'єднання з 1 березня 2014 року по 30 березня 2017 року», — йдеться у повідомленні.

Також надано доступ до інформації про вхідні, вихідні SMS-повідомлення та інформацію про GPRS-трафік, про належність номера конкретній особі (у разі, якщо абонент є контрактним) за номером телефону Захарченка.

31 липня 2014 року Захарченку було повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної організації) Кримінального кодексу України.

В той же день у зв'язку з тим, що встановити фактичне місцезнаходження підозрюваного не вдалося, він був оголошений у розшук.

У серпні 2014 року суд надав правоохоронцям дозвіл на затримання ватажка «ДНР» для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Раніше в СБУ неодноразово повідомляли про перехоплення розмов ватажка «ДНР» Захарченка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Укртелеком» припинив обслуговувати окуповані території Донеччини

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: