ENRU

СБУ отримає доступ до телефонних розмов ватажка бойовиків Захарченка

Суд надав Службі безпеки України доступ до інформації про мобільні переговори ватажка самоназваної «Донецької народної республіки» Олександра Захарченка, які він здійснював з 1 березня 2014 року.

Про це йдеться в ухвалі суду від 21 квітня, передають Українські Новини.

СБУ встановила номер мобільного телефону оператора «МТС», яким користувався Захарченко в період з 2014 року дотепер.

«Суд задовольнив клопотання і надав слідчим СБУ доступ до речей і документів, які містять інформацію про дату, час і тривалість вхідних та вихідних телефонних з'єднань, з посиланням на ретранслятор і прив'язку до базових станцій та їх адресу, а також адресу місцезнаходження абонента зазначеного телефонного номера в момент кожного вхідного і вихідного телефонного з'єднання з 1 березня 2014 року по 30 березня 2017 року», — йдеться у повідомленні.

Також надано доступ до інформації про вхідні, вихідні SMS-повідомлення та інформацію про GPRS-трафік, про належність номера конкретній особі (у разі, якщо абонент є контрактним) за номером телефону Захарченка.

31 липня 2014 року Захарченку було повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної організації) Кримінального кодексу України.

В той же день у зв'язку з тим, що встановити фактичне місцезнаходження підозрюваного не вдалося, він був оголошений у розшук.

У серпні 2014 року суд надав правоохоронцям дозвіл на затримання ватажка «ДНР» для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Раніше в СБУ неодноразово повідомляли про перехоплення розмов ватажка «ДНР» Захарченка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Укртелеком» припинив обслуговувати окуповані території Донеччини

Підписуйтесь на наш канал в Telegram