Служба безпеки передала голові комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар список парламентських журналістів, які співпрацюють зі спецслужбами Росії.

Про це Сюмар заявила в інтерв'ю «Укрінформу».

«У мене є частина подань від Служби безпеки України, що такі (парламентські — ред.) «журналісти» співпрацюють з російськими спецслужбами. Вони спочатку провокують певні ситуації, знімають їх, а потім вирізають фрагменти відео і передають їх російським телеканалам», — сказала Сюмар, зазначивши, що варто зменшити кількість акредитованих у Раді журналістів.

Вона вказала, що нині в Раді акредитовані 4 тисячі журналістів і назвала це «маразмом», зазначивши, що більша частина займається казна-чим, а не висвітленням роботи парламенту.

«Ми-от на останньому засіданні комітету позбавили акредитації так званого «журналіста» газети «Українські безпритульні неповнолітні діти» Бориса Сахна, який просто ставав поруч із відомими політиками, щоб його показували по телевізору», — зазначила голова комітету.

Улітку 2018 спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що жодних обмежень для роботи журналістів у кулуарах ради не буде.

Поділитись: