Співробітники Служби безпеки України у Києві прийшли з обшуками у бізнес-центр «Парус». Обшуки пов’язані із розслідуванням справи про розкрадання державних коштів посадовими особами Київської міської державної адміністрації.

Про це повідомили прес-службі СБУ.

«Посадовці КМДА підозрюються у зловживаннях під час будівництва великої окружної дороги у столиці», — заявили в СБУ.

За даними слідства чиновники спільно з посадовцями комунальних та приватних підприємств мали намір привласнити значну суму з майже 1 мільярда гривень, виділених з бюджету на будівництво.

«У Києві відбуваються обшуки в офісі адвокатського об’єднання, яке представляє інтереси однієї з комерційних структур, задіяних у проекті. Правоохоронці проводять слідчі дії для виявлення документації та інших доказів, що підтверджують протиправну діяльність посадовців КМДА. Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України», — додали в СБУ. 

В Києві 1 листопада відкрили відремонтовану ділянку на Окружній. Автомобільна проходить західним кордоном міста. Об'єднує Дніпропетровський, Одеський, Житомирський та Гостомельський напрямки.

Поділитись: