Слідчі Служби безпеки України повідомили про підозру 11 очільникам «міністерств», «адміністрацій» і «депутатам», а також ватажку так званої «ЛНР».

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

«Серед підозрюваних — керівники фейкових «МДБ», «міністерства зв’язку та масових комунікацій», «міністерства сільського господарства», три «депутати народної ради», двоє заступників «голів місцевих адміністрацій», двоє «посадовців міністерств» і ватажок бойовиків на прізвисько "Нуф"», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зловмисникам повідомили про підозру за статтями про «дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади», «посягання на територіальну цілісність і недоторканність України», і «організація незаконного позбавлення волі», «участь у діяльності терористичної організації».

Суд дозволив затримати підозрюваних. Зловмисників оголосили у розшук.

Нагадаємо, контррозвідка СБУ затримала у Маріуполі колишнього бойовика з «групи Бєзлєра», який брав участь у катуваннях українських військових та мирного населення на тимчасово окупованих територіях Донеччини.

Поділитись: