Вранці 8 лютого працівники Служби безпеки України проводять обшуки в офісах компанії «Укргазвидобування» у Києві та Полтаві.

Вранці 8 лютого працівники Служби безпеки України проводять обшуки в офісах компанії «Укргазвидобування» у Києві та Полтаві.

Це підтвердила Громадському речниця СБУ Олена Гітлянська.

«Співробітники Служби безпеки України дійсно проводять обшук. Деталі будуть пізніше», — сказала вона.

Пізніше на сайті СБУ повідомили подробиці справи про обшуки в компанії.

«Правоохоронці встановили, що чиновники головного офісу Укргазвидобування та регіональних філій товариства за змовою с комерційними структурами організували механізм розкрадання грошей компанії через надання охоронних послуг», — повідомили у службі.

Згідно з українським законодавством, здійснення охорони особливо важливих об’єктів державної власності приватними структурами заборонено.

«Співробітники спецслужби задокументували, що для легалізації оборудки посадовці уклали договори з двома приватними охоронними структурами нібито на надання послуг забезпечення систем безпеки. Чиновники незаконно перерахували комерсантам понад дев’яносто п’ять мільйонів гривень, які потім перевели у готівку та привласнили учасники оборудки»,  — йдеться у повідомленні.

У приміщеннях «Укргазвидобування» у Києві, Полтаві, Харківській області та офісах приватних комерційних структур тривають обшуки.

У свою чергу виконавчий директор «Укргазвидобування» Олег Прохоренко заявив, що компанії немає чого приховувати.

«Ми відкриті і нам нема чого приховувати. Ми завжди відповідаємо на законні вимоги правоохоронних органів. Я особисто вчора витратив 3 години на спілкування зі слідчим ГПУ. Все цивілізовано, домовилися про зустріч, відповів на всі питання», — написав він у facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова «Укргазвидобування»: Тіньові схеми в компанії досягали трьох мільярдів на рік.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: