Служба безпеки України розглядає дві версії вбивства ватажка самоназваної «Донецької народної республіки» Олександра Захарченка.

Служба безпеки України розглядає дві версії вбивства ватажка самоназваної «Донецької народної республіки» Олександра Захарченка.

Про це Громадському повідомив керівник апарату глави СБУ Ігор Гуськов.

«Зараз розглядаємо 2 версії: усунення унаслідок розборок, внутрішні, кримінальні конфлікти. Або усунення спецслужбами Росії, такі приклади вже були», — сказав він.

Гуськов наголосив, що за даними СБУ вибух, унаслідок якого загинув Захарченко, був контрольований.

«Мета була вбити, не  побутовий вибух», — сказав він.

Нагадаємо, 31 серпня унаслідок вибуху в ресторані «Сепар» загинув ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко. Цю інформацію Громадському підтвердили у його прес-службі. 

«Интерфакс» з посиланням на джерело в апараті ватажка самоназваної «ДНР» повідомляє, що від вибуху постраждав голова «Міністерства фінансів республіки».

У Донецьку через загибель Захарченка запровадили додаткові заходи безпеки. Місцеві видання повідомили, що у самоназваній «ДНР» оголосили надзвичайний стан та закрили виїзд з Донецька.

Федеральне російьске агентство «Интерфакс» з посиланням на джерела серед силовиків «ДНР» повідомило, що в Донецьку затримали підозрюваних в замаху на Захарченка — це нібито «українські диверсанти».

Речниця СБУ Олена Гітлянська в коментарі Громадському не підтвердила інформацію про затримання нібито «українських диверсантів».

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що за вибухом та вбивством Захарченка нібито стоїть «київський режим». Росія  вважає це терактом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про загиблого ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка

Поділитись: