Контррозвідка Служби безпеки України заявила, що вивела на підконтрольну територію колишнього «міністра вугільної промисловості» самопроголошеної «ДНР».

Про це передає пресслужба СБУ.

Співробітники служби встановили, що «ексміністр» регулярно відвідував засідання «уряду ДНР» та активно брав участь у формуванні внутрішньої політики свого «міністерства». Зокрема він регулював діяльність вугільнодобувних підприємств та розподіляв енергетичні ресурси на непідконтрольній Донецькій області.

«Після усунення з посади зловмисник розпочав у «ДНР» власний бізнес, намагався дистанціюватись від роботи в «уряді» псевдореспубліки та розмірковував над поверненням на підконтрольну українській владі територію. Він повернувся у мирні райони України завдяки спецоперації, розробленій СБУ», — пояснили в пресслужбі.

Зазначається, що «ексміністр» офіційно повідомив СБУ про свою діяльність в незаконних органах влади самопроголошеної «ДНР». Також він розповів про причетність держслужбовців Росії, які перебувають на окупованому Донбасі як «радники», до розкрадання бюджетних коштів РФ виділених для функціонування вугільно-промислових підприємств «ДНР». 

Наразі розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 ККУ — створення терористичної групи чи терористичної організації.

Нагадаємо, контррозвідка Служби безпеки України викрила та ліквідувала поблизу лінії розмежування інформаторську мережу бойовиків так званої «ДНР».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile