Контррозвідка Служби безпеки України викрила та ліквідувала поблизу лінії розмежування інформаторську мережу бойовиків так званої «ДНР».

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Так, мережа діяла у Лиманському районі на Донеччині.

Правоохоронці встановили особи двох інформаторів терористів — жителі Лимана, які тісно співпрацювали із бойовиками. Обидві жінки пройшли детальний інструктаж у Донецьку, який відвідували нібито у приватних справах.

«Куратори відпрацювали їм завдання, канали зв’язку, узгодили умовний «сленг» для передачі потрібних терористам даних», — йдеться у повідомленні.

За завданнями кураторів диверсійно-розвідувального підрозділу «ДНР» спільниці нібито збирали й засобами електронного зв’язку, передавали відомості про підрозділи ЗСУ, їх чисельність, озброєння, місця дислокації та напрямки переміщення у районі проведення ООС, насамперед, залізничним сполученням. Отримані дані російські найманці використовували для планування військових дій та диверсій.

Зазначається, що наприкінці минулого року у межах розпочатого кримінального провадження слідчі та контррозвідники СБУ затримали одну з інформаторів бойовиків у Лимані. Також затримали і її спільницю.

Під час обшуків правоохоронці вилучили доказові матеріали, що підтверджують агентурну діяльність затриманих на користь терористичної організації «ДНР».

Обом фігуранткам провадження повідомили про підозру у вчиненні злочину за статтею про «участь у терористичній організації та сприяння її діяльності».

Контррозвідники СБУ встановили також особи бойовиків-«кураторів», із якими співпрацювали затримані.

Нагадаємо, СБУ затримала розвідника так званої «ЛНР», який збирав дані про транспортні артерії Харкова.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile