Спецоперація Служби безпеки України з викриття глави Офіцерського корпусу Володимира Рубана тривала 9-10 місяців.

Спецоперація Служби безпеки України з викриття глави Офіцерського корпусу Володимира Рубана тривала 9-10 місяців.

Про це він заявив в ефірі телеканалу «112.Україна» заявив речник Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко.

 «Це реально хороша, багатомісячна, дев’ять або навіть десять місяців тривала ця спецоперація, оперативна розробка цієї та низки інших осіб Службою безпеки у взаємодії з військовими», — повідомив речник.

Він також висловив переконання, що обвинувачення, які були висунуті Рубану, мають судову перспективу і є достатньо обґрунтованими.

«Для мене очевидним є достатній обсяг інформації, наданий СБУ, щоб вважати більш ніж обґрунтованою підозру Рубану. На цей час мені вважаються досить переконливими ті докази, не всі, а, за моїми оцінками, частина п’ята від того, що має спецслужба у своєму розпорядженні», — заявив Шевченко.

Нагадаємо, Володимира Рубана затримали 8 березня поблизу лінії розмежування на Донбасі на коньрольно-пропускному пункті «Майорськ». 

За даними СБУ в машині, на якій їхав Володимир Рубан, були артилерійські міни, гранати, протитанкові гранатомети та інша зброя, яку хотіли застосувати для терактів у Києві.

Вранці 9 березня Шевченківський суд столиці обрав йому запобіжний захід у вигляді взяття під варту на 2 місяці без права на заставу.

На засідання суду прийшла депутатка Надія Савченко, яка хотіла взяти його на поруки. 

Дружина Рубана розповіла про обшуки у їхній квартирі напередодні суду.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як обирали запобіжний захід Рубану

Рубану інкримінують порушення статей Кримінального кодексу про незаконне поводження зі зброєю і підготовки теракту. У тексті підозри ідеться про те, що Рубан готував замах на президента, голів МВС та РНБО.  

Порошенко доручив главі СБУ взяти під особистий контроль справі Рубана. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про затриманого переговорника Рубана.

Глава СБУ Василь Грицак заявив, що у справі переговорника Рубана будуть ще інші підозрювані.

Поділитись: