ENRU

СБУ запевняє, що не перешкоджатиме роботі «Української правди»

Служба безпеки України попри звинувачення у розголошенні державної таємниці не має на меті перешкоджати діяльності інтернет-видання «Українська правда» та його журналістів.

Про це заявила речниця Служби Олена Гітлянська.

«Суб’єктом вказаного злочину є службова особа – носій державної таємниці. Служба безпеки України не має на меті перешкоджати діяльності Інтернет-видання «Українська правда» та його журналістів», — сказала Гітлянська.

За її словами, кримінальне провадження зареєстроване за фактом розголошення службовими особами одного з органів державної влади України відомостей, що містять державну таємницю.

«Матеріал із такою інформацією був опублікований 24.01.2017 на сторінках Інтернет-видання «Українська правда»», — зазначила Гітлянська. 

14 вересня до редакції «Української правди» прйшла СБУ. Як повідомила у коментарі Громадському шеф-редакторка УП Севгіль Мусаєва, слідчий СБУ прийшов до редакції і повідомив про розслідування справи щодо «розголошення державної таємниці». 

Йдеться про матеріал, який був опублікований 24 січня 2017 року під назвою «Сучасну зброю для армії знову відклали на завтра».

За словами Мусаєвої, СБУ попросила «Укрправду» видалити статтю, адже вона нібито містить ознаки держтаємниці. Головна редакторка підкреслила, що за минулі півроку жодних звернень щодо цієї публікації не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко прокоментував візит СБУ до редакції «Української правди» .

Підписуйтесь на наш канал у Telegram