ENRU

У редакцію «Української правди» прийшла СБУ

У редакцію «Української правди» прийшла Служба безпеки України.

Про це повідомила шеф-редакторка УП Севгіль Мусаєва.

Sevgil Hayretdın Qızı Musaieva

Як повідомила у коментарі Громадському Мусаєва, слідчий СБУ прийшов до редакції і повідомив про розслідування справи щодо «розголошення державної таємниці».

Йдеться про матеріал, який був опублікований 24 січня 2017 року під назвою «Сучасну зброю для армії знову відклали на завтра».

За словами Мусаєвої, СБУ попросила «Укрправду» видалити статтю, адже вона нібито містить ознаки держтаємниці. Головна редакторка підкреслила, що за минулі півроку жодних звернень щодо цієї публікації не було.

«Я вважаю, що це тиск і думаю, що він пов’язаний з останніми публікаціями на «Українській правді». Це стосується і того, що ми дуже багато уваги присвячували темі СБУ, того, що робить СБУ й з бізнесом, зокрема, на ринку скрапленого газу. Також це стосується й безпосередньо текстів Олексія Братущака (автора статті — ред.)», — сказала Мусаєва.

Вона при цьому наголосила, що не буде видаляти цей матеріал, «оскільки ми ніколи такого не робимо, і на прохання СБУ також не будемо цього робити».

Нагадаємо, 14 липня в редакцію «Вести» прийшли з обшуками прокуратура та поліція. Під будівлю «Гулліверу» прибув також і головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вести» Клименка фінансувалися за рахунок куплених на офшорні гроші вагонів — Матіос.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram