УКРАЇНА

СБУ затримала чеченця, причетного до вбивства головреда російського Forbes

18 листопада, 2017 15:33
УКРАЇНА/СБУ затримала чеченця, причетного до вбивства головреда російського Forbes
Зберегти
Вигляд
Служба безпеки України затримала уродженця Чечні, який був у розшуку Інтерполу за участь у вбивстві головного редактора російського Forbes, громадянина США Пола Хлєбнікова.

Служба безпеки України затримала уродженця Чечні, який був у розшуку Інтерполу за участь у вбивстві головного редактора російського Forbes, громадянина США Пола Хлєбнікова.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За інформацією спецслужби, після втечі з Росії чеченець брав участь у злочинному угрупованні, яке в Україні займалось вимаганням грошей у підприємців.

Він також вважається причетним до вбивства заступника голови – керівника апарату уряду Чечні у 2001-2003 роках. Ймовірно, йдеться про вбивство Якова Сергуніна влітку 2004 року.

Також Служба безпеки на Полтавщині затримала іншого росіянина, який теж був оголошений у міжнародний розшук.

Уродженець Грозного раніше був засуджений за оиосбливо тяжкі злочини у складі організованої групи в країнах ЄС. Він тривалий час переховувався від слідства.

За даними Інтерполу, у 2013 році росіянин втік з суду у Норвегії. Після скоєння чергових злочинів пов’язаних із викраденням автомобілів престижних марок він був поданий у міжнародний розшук Французькою Республікою.

Для уникнення кримінальної відповідальності, він переховувався у різних країнах за підробленими паспортами.

Наприкінці жовтня в аеропорту «Київ» затримали розшукуваного Інтерполом росіянина. Чоловіка 1970 року народження розшукували правоохоронні органи Росії за шахрайство в особливо великих розмірах.

ЧИТАЙТЕ: Знайдуться всі: Інтерпол, як інструмент боротьби з інакомисленням.

Пов`язані новини