Співробітники Служби безпеки України затримали в Дніпропетровській області двох чоловіків, які у соціальних мережах агітували за приєднання східних та центральних областей до Росії, а також провокували масові заворушення на День Конституції.

Співробітники Служби безпеки України затримали в Дніпропетровській області двох чоловіків, які у соціальних мережах агітували за приєднання східних та центральних областей до Росії, а також провокували масові заворушення на День Конституції.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За даними відомства, мешканці Дніпра та Жовтих Вод готували у соцмережах матеріали для провокування масових заворушень та порушення громадського порядку під час заходів до Дня Конституції.

«Серед матеріалів також виявлені «звинувачення» підрозділів Об’єднаних сил у провокаціях обстрілів на території окремих районів Донецької й Луганської областей», — йдеться у повідомленні.

Також в СБУ розповіли, що затримані агітували за входження центральних і східних областей України до складу Росії.

Комп'ютери зловмисників із проросійськими матеріалами у соцмережах Фото: Служба безпеки України

У відомстві зазначили, що підозрювані діяли за вказівкою російських спецслужб.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 110 Кримінального кодексу (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Відео: Служба безпеки України / Youtube

Як повідомлялося, СБУ викрила в Кіровоградській області приватне підприємство, що експортувало до Росії хімічну речовину, з якої виробляють радіолокатори для «Буків».

23 червня в СБУ заявили, що попередили у Харкові теракт на замовлення спецслужб Росії.

11 червня СБУ прийшла з обшуками до організації, яка зобразила Чернівці у складі «Великої Румунії».

Поділитись: