УКРАЇНА

СБУ зняла з потяга та заборонила в'їзд на 5 років російському журналісту

7 листопада, 2017 13:30
УКРАЇНА/СБУ зняла з потяга та заборонила в'їзд на 5 років російському журналісту
Зберегти
Вигляд
Російського журналіста Захара Виноградова, який їхав до Києва, зняли з потяга. Служба безпеки України заборонила йому в'їзд до країни на п'ять років.

Російського журналіста Захара Виноградова, який їхав до Києва, зняли з потяга. Служба безпеки України заборонила йому в’їзд до країни на п’ять років.

Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

Як повідомляє «РИА Новости», Виноградов працює виданні оглядачем, о 6 ранку при перевірці документів його висадили з потяга Москва — Одеса в Конотопі.

«Причина рішення (СБУ — ред.) невідома. Потяг назад о 18 годині, до цього часу я перебуватиму тут (у Конотопі — ред.). Зараз готують документи», — повідомив Виноградов.

«Служба безпеки України ухвалить рішення про заборону в’їзду в Україну іноземцям або особам без громадянства відповідно до статті 13 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» в інтересах забезпечення національної безпеки України», — написала Гітлянська.

Вона також наголосила, що рішення про заборону в’їзду в Україну ухвалюється, якщо є наявність достатньої інформації щодо «вчинення суспільно небезпечного діяння, незалежно від території його вчинення, яке суперечить інтересам забезпечення безпеки України». 

Раніше Служба безпеки України видворила з країни журналіста російського телеканалу НТВ В’ячеслава Немишева. Йому заборонили в’їзд в Україну на 3 роки.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини