ENRU

СБУ звинувачує Dragon Capital у використанні програмного забезпечення з РФ

Співробітники Служби безпеки України виявили вісім компаній, серед яких інвестиційна компанія Dragon Capital, які використовували заборонене шпигунське програмне забезпечення російського виробництва.

Наявність серед компаній Dragon Capital підтвердили в СБУ, передає «Інтерфакс-Україна».

«В минулому році правоохоронці в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 359 Кримінального кодексу України, припинили діяльність комерційної структури, яка незаконно реалізовувала в Україні російське програмне забезпечення. Під час досудового слідства оперативники спецслужби встановили кілька фірм, товариств і компаній, керівництво яких свідомо закупило нелегальне ПЗ», — йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

Співробітники спецслужби здійснили обшуки і вилучили комп'ютерну техніку в восьми компаніях, які використовували і реалізовували «російське шпигунське програмне забезпечення з прихованими функціями негласного доступу, в тому числі до інформації з обмеженим доступом».

Раніше повідомлялося, що в інвестиційній компанії Dragon Capital у Києві проходять обшуки та вилучається техніка. 

У прес-службі компанії повідомили, що СБУ обшукує Dragon Capital через використання нелегального програмного забезпечення.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram