Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк спростував слова президента Володимира Зеленського про те, що російське керівництво втратило контроль над підрозділами бойовиків «ДНР» і «ЛНР», і назвав цю заяву «оціночним судженням».

Про це повідомляють «Новини Донбасу».

«Мені складно це коментувати. Там є безпосередню участь російських військових: прямо на території, вони управляють цими військовими підрозділами. Звичайно, ситуація там контрольована», — сказав Данилюк.

Він також додав: «Це вже оціночні судження. Ми моніторимо ситуацію Звичайно, Росія там присутня і грає дуже важливу роль».

Нагадаємо, в ніч на 7 червня бойовики обстріляли позиції Збройних сил України біля Новолуганського із застосуванням 120-мм артилерії. Внаслідок обстрілів бойовиків на Донбасі тільки за 7 червня загинули 2 українських захисників, ще 8 дістали поранення.

Президент Володимир Зеленський заявив, що артилерійські обстріли свідчать про втрату Росією контролю над бойовиками.

«Кричуще порушення Мінських угод — застосування артилерії — свідчить, щонайменше, про часткову втрату управління та контролю над найманцями. Ми сподіваємося, що російська сторона відновить контроль над цими підрозділами», — сказав він.

Поділитись: