Департамент фінансових послуг Нью-Йорка (NY DFS) розпочав розслідування за претензіями на кредитну карту Apple Card, яка пропонувала різні кредитні ліміти для чоловіків і жінок.

Про це 10 листопада повідомило інформаційне агентство Bloomberg. Розслідування почалось зі скарги підприємця Девіда Хайнмейєра Хансона про те, що Apple Card дала йому кредит у 20 разів більший, аніж дружині. При тому, що дружина має кращі кредитні показники:

Співзасновник Apple Стів Возняк написав твіт, що те саме трапилось і з ним, і з дружиною, попри те, що вони не мали окремих банківських рахунків або окремих активів.

Фінансовий регулятор опублікував заяву, в якій ідеться, що розслідування проведуть, аби визначити, чи порушено закон Нью-Йорка: «Будь-який алгоритм, який навмисно чи ні призводить до дискримінаційного поводження з жінками чи будь-яким іншим класом, порушує закон Нью-Йорка».

Apple Card, запущена в серпні, є першою кредитною карткою Goldman Sachs Group Inc. На звернення Bloomberg інвестиційний банк повідомив: «Наші кредитні рішення базуються на кредитоспроможності клієнта, а не на таких факторах, як стать, раса, вік, сексуальна орієнтація». 

Поділитись: