Світ

Сенат Аргентини не підтримав законопроект про легалізацію абортів

9 серпня, 2018 14:33
Світ/Сенат Аргентини не підтримав законопроект про легалізацію абортів
Зберегти
Вигляд
Сенат Аргентини проголосував 8 серпня проти законопроекту, що мав дозволити проводити аборти при терміні вагітності до 14 тижнів. Проти проголосували 38 сенаторів, за — 31.

Сенат Аргентини проголосував 8 серпня проти законопроекту, що мав дозволити проводити аборти при терміні вагітності до 14 тижнів. Проти проголосували 38 сенаторів, за — 31.

Про це повідомляє Reuters.

Нині в Аргентині аборти дозволені лише, якщо жінку зґвалтували або якщо вагітність загрожує її здоров'ю.

Раніше законопроект за легалізацію схвалила нижня палата  аргентинського парламенту.

Тепер повторно законопроект можна буде розглянути у 2019 році.

Під час голосування у будівлі Національного конгресу Аргентини зібралися противники законопроекту, зокрема представники католицького духовенства, а також прихильники легалізації абортів, в основному жінки. Як пише ВВС, після того, як сенатори проголосували проти законопроекту, люди плакали та втішали одне одного.

Раніше у столиці Аргентини Буенос-Аейресі відбулася акція на підтримку законопроекту про легалізацію абортів. Його учасники одягли костюми з «Розповіді служниці» — серіалу, знятого за романом Маргарет Етвуд.

У столиці Чилі, Сантьяго, троє учасниць маршу на підтримку безкоштовних та легальних абортів дістали ножові поранення внаслідок нападу невідомих у масках.

Нагадаємо, більшість мешканців Ірландії проголосували на референдумі за лібералізація абортів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Ірландське право на аборт: свобода вибору чи злочин

Також повідомлялося, що у штаті Айова схвалили законопроект, який забороняє робити аборти після того, як у плоду вже чутно серцебиття. Це означає, що більшість абортів після близько шести тижнів вагітності будуть офіційно неможливі

Пов`язані новини