Світ

Сенат Флориди схвалив законопроект про озброєння співробітників шкіл

6 березня, 2018 09:30
Світ/Сенат Флориди схвалив законопроект про озброєння співробітників шкіл
Зберегти
Вигляд
Сенат американського штату Флорида підтримав законопроект, який дозволить озброювати співробітників шкіл для захисту учнів — так званих «шкільних маршалів».

Сенат американського штату Флорида підтримав законопроект, який дозволить озброювати співробітників шкіл для захисту учнів — так званих «шкільних маршалів».

Про це повідомляє Miami Herald.

Законопроект прийняли з перевагою 20 голосів проти 18.

Згідно з документом, шкільні округи повинні будуть самі приймати рішення про запуск у себе програми «маршалів». У кожній школі таких збройних людей не може бути більше десяти і ніхто з них не може бути викладачем, який працює в класі. Йдеться про право на носіння зброї для господарського персоналу або тих, хто працює викладачем на допоміжній основі.

При цьому ті, хто отримає право на носіння зброї, повинні мати досвід служби в армії або на курсах підготовки офіцерів запасу.

Крім цього в документі прописано підвищення мінімального віку для покупки довгоствольної зброї (з 18 до 21 року), а також заборона на продаж механізмів, які дозволяють переробляти гвинтівки в автомати.

Зазначимо, для остаточного ухвалення законопроект ще має пройти голосування в Палаті представників штату.

Законопроект ініціювали після стрілянини в місті Паркленд штату Флорида, внаслідок якої загинуло 17 людей

Підозрюваний — 19-річний колишній учень школи Ніколаз Круз, якого до того вигнали з освітнього закладу «через дисципліну».  Правоохоронці його затримали.

Пізніше стало відомо, що 19-річний Круз є членом націоналістичної організації Republic of Florida.

ЧИТАЙТЕ: Стрілянина у Флориді: як зброя потрапляє до рук школярів.

Пов`язані новини