Керівники комітету по банках сенату США пропонують посилити санкції відносно Росії через її дій на Україні і в Сирії, а також в кіберпросторі.

Керівники банківського комітету сенату США пропонують посилити санкції відносно Росії через її дій на Україні і в Сирії, а також в кіберпросторі.

Як повідомило агентство Bloomberg, з подібною пропозицією виступили голова комітету сенатор Майк Грепо і співголова від демократів сенатор Шеррод Браун.

Згідно із законопроектом, нові санкції будуть спрямовані на сектор економіки Росії, включаючи гірничодобувну промисловість, металургію і залізничний транспорт.

 «Не дивлячись на існуючі санкції, Росія як і раніше є ворожою, непокірною державою, яка розгортає свою військову діяльність, пов'язану з кіберінформаційним шпигунством, і робить економічні заходи, щоб завдати шкоди Сполученим Штатам і вбити клин між ними та їхніми союзниками», — йдеться в новому законопроекті.

Повний текст законопроекту буде опублікований пізніше.

Нагадаємо, лідери G7 заявили про готовність посилити санкції проти РФ через Крим. 

Раніше повідомлялось, що Британія планує домагатися введення нових санкцій проти Росії через підтримку президента Сирії Башара Асада.

Нагадаємо, 10 травня держсекретар США Рекс Тіллерсон під час переговорів з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим заявив, що санкції проти РФ діятимуть допоки Москва не відмовиться від дій, які спровокували їх.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: