Звільнений з російської колонії політв'язень Олег Сенцов прокоментував фейковий акаунт у Twitter з його іменем.

«Це моя єдина сторінка в інтернеті. У Twitter фейковий акаунт, але мені відмовляється вірити навіть адміністрація Facebook, пропонуючи більше писати про себе, щоб отримати синю галочку. Але що поробиш — не всі публічні особи ведуть публічне життя», — написав Сенцов. 

«Сподіваюся після цього фото сумніви зникнуть. Всім добра», — додав він.

Сторінка начебто Сенцова у Twitter була створена ввечері 7 вересня. Звідти від імені Сенцова запевняли, що це його єдина сторінка у соцмережах.

Станом на вечір 8 вересня акаунт мав понад 6,5 тисячі підписників, серед яких були МЗС України, голова МВС України Арсен Аваков, гендиректор «Укроборонпрому» Айварас Абромавичус та адвокат 24 моряків Микола Полозов.

Водночас цей акаунт начебто Сенцова мав низку дивних підписок, зокрема він підписався на російських пропагандистів Володимира Соловйова та Ольгу Скабєєву, на голову Чечні Рамзана Кадирова, а також на так званого очільника Криму Сергія Аксьонова та «депутатку» від Криму Наталію Поклонську.

Зараз фейковий твіттер Сенцова видалили. Однак перед видаленням з'явилася публікація, в якій автор акаунта перепросив у Сенцова й закликав його «не повторювати помилок Надії Савченко».

7 вересня відбувся великий обмін полонених. З російського полону повернулися 35 українців. Серед них — 24 моряки, яких РФ захопила в Керченській протоці, режисер Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух та інші, чиї прізвища кілька років поспіль звучали майже на всіх міжнародних зустрічах як прізвища політв'язнів.

Сенцова і Кольченка затримали в Криму російські силовики у 2014 році. Кольченка засудили за участь у «терористичній організації» до 10 років ув'язнення, Сенцов отримав 20 років колонії суворого режиму за «підготовку теракту».

Поділитись: