Український політв'язень, засуджений в Росії до 20 років ув'язнення, Олег Сенцов відповів на лист головної режисерки Громадського Анни Цигими.

Український політв'язень, засуджений в Росії до 20 років ув'язнення, Олег Сенцов відповів на лист головної режисерки Громадського Анни Цигими.

Наводимо повний текст листа:

«Аня, привет! Спасибо большое за письмо, за теплые слова и за поздравление (13 липня Сенцову виповнилося 42 роки — ред). Передавай также ребятам с Громадского мои привет и благодарность за вашу работу, не только связанную с поддержкой политузников. Рад, что ваш проект растет и развивается. И что Наташа (сестра Сенцова Наталя Каплан — ред.) теперь тоже работает у вас... Мне часто пишут, что я так многих мотивирую на расстоянии… Мне в это трудно поверить, как и в многие вещи, которые происходят там, на воле, вокруг моего имени. Моя сегодняшняя жизнь как-то совсем далека от этого шума. Спасибо за лабытнангские фотки, я их получил. Тут и правда за стенами красиво, но я всего этого не вижу — лишь железо и бетон, у нас тут даже деревьев нет. Надеюсь, что приезжать сюда тебе тоже понравилось! : )) Спасибо еще раз за письма и за твою работу. Хотя понимаю, что это скорее всего больше, чем просто работа. С уважением, Олег 17.07.2018».

Анна Цигима є авторкою кількох матеріалів про Лабитнангі, де утримують Сенцова, та авторкою фільму про політв'язня. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Етапом через пів-Землі: історія ув'язнення Сенцова і Кольченка» — документальний фільм Громадського.

Олегу Сенцову можна написати листа на електронну поштову адресу Федеральної служби виконання покарань Росії, з якого можна написати безпосередньо Сенцову. У формі за посиланням, потрібно заповнити наступні дані:

  • Регіон — Ямало-Ненецкий автономный округ;
  • Установа — ИК-8, Лабытнанги;
  • Повне ім'я одержувача (три графи) — Сенцов Олег Геннадьевич;
  • Рік народження одержувача — 1976.

Посилання може завантажуватися досить довго. Також повідомлення платне. Короткий текст коштуватиме 23 гривні, гроші на свій рахунок перероховує Федеральна служба покарань РФ.

Політв'язень Олег Сенцов, незаконно засуджений в РФ до 20 років колонії, 14 травня 2018 року оголосив голодування. Станом на 24 липня, Олег голодує 72-й день. Сенцов вимагає звільнення всіх українців-політв'язнів Кремля. 28 травня Сенцов погодився на підтримуючу терапію.

24 липня сестра Сенцова спростувала інформацію ЗМІ про його передсмертний стан.

#FreeSentsov: Читайте усі заяви та новини стосовно Сенцова.

Українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка затримали в Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова — до 20 років позбавлення волі. Разом з ними також затримали Геннадія Афанасьєва та Олексія Чирнія. Афанасьєва у 2016-му році обміняли, Чирній надалі перебуває у колонії у місті Шахти Ростовської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місто, куди немає дороги: фоторепортаж з Лабитнангі, де утримують Олега Сенцова

5 липня в колонії «Білий ведмідь» в Лабитнангі на  короткостроковому побаченні з Сенцовим побувала його сестра Наталя Каплан. Це була перша зустріч за 3 роки. Вони проговорили дві години.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Бумбокс» і Сенцов: концерт на межі з Кримом

Поділитись: