ENRU

Сепаратистські ЗМІ заявили про замах на так званого міністра «ДНР» Кононова

328e0fee5653055a8
Сепаратистські ЗМІ заявили про замах на так званого міністра «ДНР» Кононова Фото: Голос Севастополя

Сепаратистські ЗМІ повідомили про обстріл будівлі так званого міністерства оборони самоназваної «Донецької народної республіки» з гранатомета.

«Диверсанти стріляли по будівлі Міноборони ДНР, де сидить Володимир Кононов, з одноразового гранатомета приблизно з відстані 50-70 метрів», — зазначає підконтрольне бойовикам медіа.

Сам Кононов не постраждав. Також зазначається, що усі «співробітники» також не зазнали поранень: «Постраждали перший та третій поверх міністерства. Обійшлося без жертв».

Кононов виконував обов'язки так званого міністра «ДНР» після «відставки» колишнього командира бойовиків Ігоря Гіркіна (Стрєлкова). Має позивний «Царь». 

Пізніше з'явилася інформація, що гранатометів було декілька, їх встановили на саморобні триноги біля входу в підвальне приміщення дев'ятиповерхівки «навпроти штабу».

Також ЗМІ бойовиків заявили, що гранатомети привели в дію дистанційно, але спрацювала тільки одна труба. Постраждав кабінет «начальника відділу кадрів», а всередині був «заступник» Кононова. Він не постраждав. Також заявляють, що самого «міністра» не було у приміщені в момент обстрілу.

Пізніше Кононов заявив, що нападники були «фахівцями СБУ або ГУР МОУ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Замах чи інсценування: що відомо про «головного рейдера ДНР» «Ташкента».