Учасники Національного оркестру Сербії підтримали італійців, які нині найбільше в Європі потерпають від коронавірусу. Музиканти зіграли для них пісню через спеціальну програму, не виходячи з дому.

Оркестр виконав відому італійську народну пісню Bella ciao («Прощавай, красуне»). Вважається, що її співали італійські партизани під час Другої світової війни.

В знак солідарності з італійцями, які змушені залишатися вдома на карантині, музиканти оркестру не збиралися разом — вони зіграли через спеціальну програму, перебуваючи у своїх домівках.

«Увага, ви можете пустити сльозу», — написала користувачка, яка опублікувала відео у Twitter.

Зазначимо, станом на ранок 22 березня в Італії зафіксовано понад 53 тисячі випадків інфікування коронавірусом. З них 4 825 летальні, водночас понад 6 тисячам людей вдалося одужати.

За останніми даними, загалом у світі від початку спалаху пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 інфікувались 307 280 людей. Померли 13 049, ще 92 376 людей одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

Станом на ранок 22 березня в Україні офіційно підтверджені 47 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (4), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (1), Тернопільській (1) областях і в Києві (9).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій.

Поділитись: