Аби стримати епідемію коронавірусу SARS-CoV-2, президент Аргентини Альберто Фернандес розпорядився, щоб усі працівники, окрім «суттєво необхідних», залишалися вдома й не виходили без потреби на вулицю.

До переліку «суттєво необхідних» працівників увійшли, зокрема, представники сільськогосподарської галузі та інших ключових сфер експорту країни. Крім того, людям дозволяють купувати ліки, їжу чи звертатися за потреби в лікарню.

Але семирічний аргентинський хлопчик через свою матір передав незвичне прохання: додати до переліку звільнених від карантину працівників і зубну фею.

«Шановний Альберто Фернандесе, маю спитати у вас: чи може зубна фея також бути звільнена від карантину? У Хоакіна (так звати хлопчика — ред.) щойно випав перший молочний зуб, і ми не знаємо, чи маємо лишити їй (зубній феї — ред.) листа (бо зуба знайти не можемо). Не хочемо, аби в зубної феї були проблеми чи щоб її затримала поліція», — йшлося в повідомленні матері хлопчика Сесиліти.

Пізніше Фернандес запевнив матір Хоакіма: зубну фею додали до переліку «суттєво необхідних працівників».

«Сесиліто! Зубна фея може залишати винагороди за зуби, що випали, бо вона не підлягає дії карантину. Утім решта з нас — підлягають… Хоакім має залишити зуба під подушкою і потім втішатися своєю винагородою», — зазначив президент Аргентини у Twitter.

Зубна фея — казковий персонаж, традиційний для сучасної західної культури. Зубна фея, як свідчить легенда, дає дитині невелику суму грошей (або подарунок) замість молочного зуба, що випав, і який поклали під подушку.

Поділитись: