Серед найбільш очікуваних порушень на майбутніх виборах президента України у 2019 році спостерігачі очікують голосування за громадян, які не проживають за місцем реєстрації або перебувають за кордоном. Про це в ефірі програми «Нині вже» заявила Ольга Айвазовська, голова правління Громадянської мережі ОПОРА.

На питання ведучого, які порушення очікуються на майбутніх виборах президента, Айвазовська сказала:

«Вкидання і підробки бюлетенів ми не очікуємо, бо зараз це дуже складно, коли у всіх є девайси, доступ до інтернету, це вже не 2004 рік... Може бути така проблема, це голосування за громадян, які не проживають за місцем реєстрації або перебувають за кордоном».

Айвазовська пояснила, що такі порушення досить відомі: громадян, які не живуть за місцем реєстрації, збираються «бази даних», а у день голосування перед закриттям виборчої дільниці замість таких людей голосують «невідомі громадяни».

Раніше у Комітеті виборців повідомили, що найбільша проблема цих виборів — незаконна агітація, тіньові кошти та війна між штабами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порошенко, Зеленський чи Тимошенко? Соціологи про вибори-2019

Серед 30 кандидатів, які вже відкрили фонди, Олег Ляшко, Юлія Тимошенко, Ілля Кива, Петро Порошенко, Володимир Зеленський, Юрій Бойко, Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Руслан Кошулинський та інші.

ЦВК зареєструвала 44 кандидати в президенти України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ВибориБезБрехні: перевіряємо Гриценка, Тимошенко, Бойка, Садового та Порошенка

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

Поділитись: