Фото:

serhiyprytula.info/

Кандидат на пост міського голови Києва від партії «Голос» Сергій Притула опублікував на своєму сайті фото з випадковими людьми, серед яких затесався дід Гарольд. Як виявилося, це такий «тест на мемознавство».

Про це нам у коментарі сказав голова міського виборчого штабу «Голосу» Григорій Маленко. 

За його словами, штаб опублікував фото відомого діда Гарольда спеціально для привернення уваги виборців.

«Ми справді зробили це навмисно. Бо кияни опинилися серед моря беззмістовної агітації, і важко почати з ними справді важливу розмову про нашу команду, програму та майбутнє столиці. Люди круто реагувати на борди «Я тут живу» і фотошопили туди Гарольда з київськими проблемами. Гарольд не в команді, але міг би бути серед наших прихильників», — каже Маленко.

У штабі зазначили, що вираз обличчя діда Гарольда «передає відчуття людей, які щодня стикаються з напрягами й незручностями в столиці». 

 Хто такий дід Гарольд, який приховує біль?

Це персонаж багатьох фотографій і мемів, які стали популярними завдяки незвичайному виразу обличчя чоловіка. Крізь натягнуту посмішку Гарольда пробивається глибокий прихований біль. 

Його справжнє ім’я — Арато Андраш, він з Будапешту. Чоловік 40 років пропрацював інженером-електриком. Вперше його фото помітили на фотостоках ще у 2011 році. Проте популярності його образ набув у 2014 році, коли в мережі ставали популярними стокові фото людей з неприродними виразами облич і в неприродних позах.

Коли вибори?

Місцеві вибори відбудуться одночасно по всій Україні 25 жовтня. Тоді виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.

Поділитись: