Наприкінці лютого Нацбанк оштрафував банк Тігіпка на 6 мільйонів гривень за порушення законодавства в сфері фінансового моніторингу.

Спостережна рада Акціонерного товариства ТАСкомбанк 7 березня призначила Сергія Тігіпка главою правління банку.

Про це повідомляється на офіційному сайті банку.

Як зазначається, таке рішення ухвалили у зв'язку із запланованим процесом приєднання ПАТ ВіЕс Банк до АТ ТАСкомбанк. Водночас Катерина Мелеш, яка керувала банком протягом восьми місяців, стане радницею глави правління.

Тігіпко призначили строком на 3 роки, він приступить до виконання обов'язків на наступний робочий день після погодження Національним банком його вступу на керівну посаду. До того часу виконувачем обов'язків голови правління буде перший заступник голови правління Володимир Дубєй.

Протягом останніх 11 місяців Сергій Тігіпко був главою наглядової ради «ТАСкомбанку». Хоча раніше вже був керівником. Своє рішення піти з посади керівника минулого разу Тігіпко пояснював бажанням відійти від оперативного управління банком та сконцентруватися на стратегічному розвитку.

Кадрові події в банку відбулися після того, як наприкінці лютого Нацбанк оштрафував банк Тігіпка на 6 мільйонів гривень за порушення законодавства у сфері фінансового моніторингу.

Тоді в Нацбанку заявили, що член правління ТАСкомбанку, відповідальний за фінансовий моніторинг, не відповідає вимогам законодавства України.

Поділитись: