УКРАЇНА

Сезонне здорожчання продуктів, судноплавні річки та як миють літаки

6 квітня, 2018 15:21
УКРАЇНА/Сезонне здорожчання продуктів, судноплавні річки та як миють літаки
Зберегти
Вигляд
Який вклад Великодня у здорожчання продуктів, а на що ціни підвищуються і без жодних свят.

Чому навесні зростають ціни на продукти, який вклад Великодня у це здорожчання, а на що ціни підвищуються і без жодних свят. І головне — коли очікувати дешевших продуктів на ринках? Про це сьогодні у програмі «Простономіка» о 21:00 на Громадському.

Також у програмі: 

  • Слідами баржі з кавунами: дізнаємося, чи стануть українські річки насправді судноплавними. Чи можна буде возити товари річками дешевше та що для цього потрібно?
  • Чистий четвер: скільки ж коштує вимити найбільший в світі літак Ан-225 Мрія.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Інвестиції, трудові емігранти та фінал Ліги Чемпіонів

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа»,  «Громадське.Світ».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти