Життя / Спорт

«Шахтар» услід за «Динамо» розпочав з нічиєї свій шлях у плей-офф Ліги Європи

Громадське
Життя/Спорт/«Шахтар» услід за «Динамо» розпочав з нічиєї свій шлях у плей-офф Ліги Європи
Зберегти
Вигляд
Донецький «Шахтар» у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи зіграв внічию з німецьким футбольним клубом «Айнтрахтом». Зустріч проходила в Харкові на стадіоні «Металіст».

До 10-ї хвилини матчу команди встигли обмінятися голами — за гостей відзначився Мартін Хінтереггер, а у складі гірників гол на рахунку Марлоса, який забив з пенальті.

Вже на 11-й хвилині «Шахтар» залишився у меншості — другу жовту картку отримав Тарас Степаненко.

На початку другого тайму німці вийшли вперед завдяки голу Філіпа Костіча. Проте «гірники», граючи вдесятьох, змогли уникнути поразки — другий гол за господарів забив Тайсон.

У підсумку нічия — 2:2. Матч-відповідь між цими командами відбудеться у наступний четвер, 21 лютого, в Німеччині.

Раніше «Динамо» у виїзному матчі зіграло в результативну нічию з грецьким «Олімпіакосом» в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Нагадаємо, у ніч на 14 лютого у Києві на Хрещатику сталася бійка між футбольними вболівальниками — ультрас київського «Динамо» та клубу «Айнтрахт» з Франкфурта.