Літак у кольорах чемпіона України виконуватиме також регулярні рейси.

Національний лоукостер SkyUp підписав угоду з футбольним клубом «Шахтар». Чемпіон України літатиме упродовж двох років на забрендованому літаку авіакомпанії.

Як зазначив у коментарі Громадському власник авіакомпанії SkyUp Юрій Альба, клуб сам звернувся до авіаперевізника.

«На мою особисту думку, «Шахтар» — найкращий клуб в Україні. Вони першими вийшли на нас із пропозицією співпраці. Умови угоди передбачають як комерційний, так і маркетингові аспекти. Рекламний бік угоди теж має важливе значення», — зазначив він.

На запитання про ймовірну приналежність до авіаперевізника олігарха та президента ФК «Шахтар» Ріната Ахметова Альба заперечив:

«Рінат Ахметов, звісно, впливова людина, але він не причетний до інвесторів SkyUp. Усі власники були презентовані ще до початку проекту. Співпраця із Шахтарем є суто комерційною», — додав Альба.

Головний тренер «Шахтаря», португалець Паулу Фонсека наголосив, що багато футбольних європейським грандів уже давно мають контракти із національними авіаперевізниками своїх країн.

«Відтак наша співпраця у перспективі може стати частиною промоції як українського клубу, так і національного перевізника. І маю особливе прохання до перевізника: пустіть, будь ласка, рейси ще до Португалії», — пожартував Фонсека.

Оскільки донецький «Шахтар» нині базується в Києві, то всі вильоти відбуватимуться з аеропорту «Київ» (Жуляни).

Керівники авіаперевізника стверджують, що літак у кольорах чемпіона України виконуватиме також регулярні рейси.

Робочим літаком стане судно марки Боїнг-737 2002 року виготовлення. Однак у компанії також стверджують, що нині тривають переговори щодо можливості використання суден національного виробництва.

«У нас проведений перший раунд переговорів із представниками ДП «Антонова». Ми ведемо переписку і збираємо пропозиції щодо можливості застосування у польотах вітчизняні літаки»,— додав Альба.

Також у SkyUp анонсували в липні 2018-го запуск перевезень у Барселону, Ларнаку та Батумі.

18 травня 2018 року SkyUp отримав право на здійнення польотів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під крилом SkyUp: що відомо про нового національного авіаперевізника

Поділитись: