УКРАЇНА

Шахтар-протестувальник намагався вчинити самоспалення в будівлі Міненерго

УКРАЇНА/Шахтар-протестувальник намагався вчинити самоспалення в будівлі Міненерго
Зберегти
Вигляд

У Києві в будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України один із протестуючих шахтарів намагався вчинити акт самоспалення.

Про це повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

За його словами, це сталось під час прес-конференції, яку проводили шахтарі ДП «Селидіввугілля», котрі шостий день голодують у Києві в будівлі Міненерго з вимомгою виплати заборгованої зарплати.

Постраждалим є голова місцевої організації Незалежної профспілки гірників України міст Селидове та Новогродівка Донецької області Віктор Трифонов.

Повідомляється, що під час виступу голови первинного осередку НПГУ шахти «Курахівська» Олексія Сороки Трифонов облив себе легкозаймистою речовиною і підпалив. Присутні кинулися йому на допомогу, звалили з ніг і здерли охоплений полум’ям одяг. Швидка допомога, яку викликали на місце події, відвезла постраждалого до Дарницького опікового центру.

На даний момент, за словами Волинця, Трифонова положили до реанімації. У нього обпечено 12% тіла: обличчя, шия, грудна клітина – верхня частина тулуба. Після проведення консиліуму лікарі встановили, що хворий у стані середньої важкості.

Нагадаємо, що 4 серпня троє шахтарів державних підприємств «Красноармійськвугілля» і «Селидіввугілля», які знаходяться у Донецькі області, оголосили голодування в будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Вони вимагають погасити заборгованість по заробітній платні та налагодити стабільну роботу шахт. 

Пов`язані новини