Життя

Призупинення роботи уряду США: Cтатую Свободи закрили для відвідування

21 січня, 2018 11:13
Життя/Призупинення роботи уряду США: Cтатую Свободи закрили для відвідування
Зберегти
Вигляд
У США острів Елліс і статую Свободи закрили «до подальшого повідомлення» через відсутність федерального фінансування.

У США острів Елліс і статую Свободи закрили «до подальшого повідомлення» через відсутність федерального фінансування.

Про це повідомляється в офіційному Twitter комплексу.

«Статуя Свободи та острів Елліс закрито через відсутність асигнувань. Рішення набуває чинності зараз і діятиме до подальших повідомлень», — йдеться в повідомленні.

На сайті комплексу також зазначають, що вже придбані квитки можна повернути.

19 січня представники демократичної партії заблокували проект бюджету уряду через те, що не змогли знайти компроміс з республіканцями з приводу закону, що захищає від депортації мігрантів, після чого 20 січня федеральні відомства США призупинили роботу через відсутність фінансування.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не стане вести переговори, поки «демократи не припинять грати в ігри і не відновлять роботу уряду».

На час призупинення роботи уряду «некритичні» служби зупиняють роботу, а сотні тисяч працівників йдуть в неоплачувану відпустку.

Це не стосується лише найважливіх служб, таких як МНС, та тих, що напряму забезпечують безпеку держави, а саме армія. Деякі федеральні заклади можуть деякий час продовжувати працювати, накприлад в'язниці, Метеорологічна служба або служба управління повітряного руху.

Однак через те, що витрати бюджету встановлюються рішенням Конгресу, можлива зупинка фінансування і роботи будь-якої державної організації.

Водночас чимало послуг надаються не на федеральному рівні, а на рівні штатів. 

Варто зазначити, в США призупинення роботи уряду відбувалося щонайменше 14 разів за останні 30 років, в тому числі і в 2013 році за президентства Барака Обами.

 

Пов`язані новини