ENRU

Що вдалося реформувати в Україні за рік? (СПЕЦЕФІР)

У середу, 27 червня в Копенгагені відбудеться міжнародна конференція з питань реформ в Україні, у якій візьмуть участь міністри закордонних справ країн-членів ЄС, НАТО та країн «Великої сімки».

Це вже другий подібний захід — минулого року українські урядовці розповідали про успіхи в реформуванні країни у Лондоні.

Що вдалося зробити з того, що обіцяли рік тому та чи є чим похвалитися на цьогорічній конференції представникам української влади.

Про це говоримо у спецвипуску програми «Реформа» о 21:10 на Громадському із людьми, які представлятимуть Україну в Копенгагені – виконуючою обов’язки міністра фінансів Оксаною Маркаровою та виконавчим директором «Центру економічної стратегії» Глібом Вишлінським.

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться: 

«Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.