Життя

Що вдалося реформувати в Україні за рік? (СПЕЦЕФІР)

26 червня, 2018 21:00
Життя/Що вдалося реформувати в Україні за рік? (СПЕЦЕФІР)
Зберегти
Вигляд
У спецвипуску програми «Реформа» о 21:10 на Громадському говоримо із виконуючою обов’язки міністра фінансів Оксаною Маркаровою та виконавчим директором «Центру економічної стратегії» Глібом Вишлінським.

У середу, 27 червня в Копенгагені відбудеться міжнародна конференція з питань реформ в Україні, у якій візьмуть участь міністри закордонних справ країн-членів ЄС, НАТО та країн «Великої сімки».

Це вже другий подібний захід — минулого року українські урядовці розповідали про успіхи в реформуванні країни у Лондоні.

Що вдалося зробити з того, що обіцяли рік тому та чи є чим похвалитися на цьогорічній конференції представникам української влади.

Про це говоримо у спецвипуску програми «Реформа» о 21:10 на Громадському із людьми, які представлятимуть Україну в Копенгагені – виконуючою обов’язки міністра фінансів Оксаною Маркаровою та виконавчим директором «Центру економічної стратегії» Глібом Вишлінським.

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться: 

«Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти