УКРАЇНА

Що загрожує неплатникам аліментів і чи отримає Україна черговий транш МВФ

19 лютого, 2018 21:53
УКРАЇНА/Що загрожує неплатникам аліментів і чи отримає Україна черговий транш МВФ
Зберегти
Вигляд
Новий закон про стягнення аліментів, вимоги МВФ до України для чергового траншу та перший етап монетизації пільг та субсидій — про це в програмі Громадське. Реформа.

Новий закон про стягнення аліментів, вимоги МВФ до України для чергового траншу та перший етап монетизації пільг та субсидій — про це в програмі Громадське. Реформа.

В Україні 6 лютого набув чинності закон, що суттєво ускладнює життя неплатникам аліментів. Якими є перші результати впровадження жорсткіших правил для батьків-неплатників — говоримо із Олексієм Воробйовим, заступником директора департаменту Державної виконавчої служби Мін’юсту

Чи отримає Україна черговий транш МВФ і які кроки повинна для цього зробити — про це в інтерв’ю з постійним представником МВФ в Україні Йоста Люнгманом.

Крім того, Громадське поговорило з одним авторів президентського законопроекту про Антикорупційний суд Гіоргі Вашадзе. З'ясували, з якими претензіями міжнародних організацій не погоджується МВФ.

Про початок роботи першого етапу монетизації та чому проти нього виступили представники об’єднань співвласників багатоповерхових будинків — дивіться в інтерв’ю із заступником міністра фінансів Сергієм Марченком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий закон про стягнення аліментів з боржників: що зміниться

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться програми: «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини