УКРАЇНА

Щодо 186 іноземців порушили справи через незаконний в’їзд в анексований Крим

30 березня, 2018 08:34
УКРАЇНА/Щодо 186 іноземців порушили справи через незаконний в’їзд в анексований Крим
Зберегти
Вигляд
Прокуратура Криму, яка базується в Херсоні, порушила справи щодо 186 іноземців через незаконний в’їзд на територію анексованого Росією Криму.

Прокуратура Криму, яка базується в Херсоні, порушила справи щодо 186 іноземців через незаконний в’їзд на територію анексованого Росією Криму.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

У відомстві наголосили, що до цього числа не входять іноземці, які брали участь у так званих «референдумах» та «виборах» в Криму, адже це окреме кримінальне провадження.

Законодавство України передбачає до 8 років позбавлення волі людей, які порушили порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України.

Усі іноземці можуть в’їхати в Крим через контрольно-пропускні пункти материкової України лише за попередньої згоди української влади.

Раніше український посол закликав Німеччину заборонити депутатам поїздки до анексованого Криму.

3 лютого дев’ятеро німецьких депутатів від правої партії «Альтернатива для Німеччини» прибули на анексований півострів.
Як заявив прокремлівський голова національно-культурної автономії німців Криму Юрій Гемпель, депутати нібито планували «обговорити питання зняття санкцій і визнання Криму російським».

В уряді Німеччини розкритикували депутатів, які поїхали в  Крим. Посол України заявив, що візит німецьких депутатів до Криму може мати прикрі наслідки. Прокуратура АРК розпочала кримінальне провадження у зв'язку з незаконною поїздкою.

 

 

Пов`язані новини