Щодо всіх кандидатів на пост президента України у російській соціальній мережі «ВКонтакте» негатив переважає над позитивом.

Про це повідомили у громадській організації «Інтерньюз-Україна», яка провела дослідження «Русский мир» та вибори в Україні: про що говорять у ВКонтакте».

Найбільше критикують чинного президента України Петра Порошенка — 67.5% негативних постів.

Чи не єдиний кандидат, щодо якого користувачі «ВКонтакте» висловлюють хоча б якийсь позитив, – це Володимир Зеленський: 26% згадок позитивні. Однак навіть щодо нього негатив переважає: 32% згадок про нього — негативні, йдеться в дослідженні.

Користувачі не особливо полюбляють навіть кандидатів з відносно проросійською риторикою. Негативними є 40% згадувань Юрія Бойка та 35.5% Олександра Вілкула. Тільки Євгеній Мураєв має низький відсоток негативу — 19.5%.

Щодо всіх кандидатів в президенти України у «ВКонтакте» переважає негатив — дослідження
Фото:

«Інтерньюз-Україна»

Перше місце в Україні за кількістю активних профілів займає Донецька область, друге — Дніпропетровська, третє — Київ. Крім того, від Луганської області (четверте місце) не надто відстає Харківська та Одеська.

Щодо всіх кандидатів в президенти України у «ВКонтакте» переважає негатив — дослідження
Фото:

«Інтерньюз-Україна»

Загалом аналітики організації за допомогою Neural Networks та методів Artificial Intelligence дослідили 1 млн профілів українського сегменту VK та майже 10 млн постів від 1 листопада 2018 р. до 14 лютого 2019 р.

Нагадаємо, 16 травня 2017 року президент Петро Порошенко підписав указ про нові санкції Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня того ж року, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте » і «Однокласники».

Поділитись: