Кандидат у президенти Володимир Зеленський записав нове відеозвернення до свого опонента, чинного президента Петра Порошенка. Комік назвав Порошенка шоуменом та побажав «перейти від «я почув» до «я зроблю».

У контексті «я зроблю» Зеленський заявив, що хоче, аби Порошенко посадив убивць Катерини Гандзюк, фігурантів журналістського розслідування про розкрадання в оборонці — Олега та Ігоря Гладковських, а також згадав про, «забутих» (за словами Зеленського) моряків, захоплених Росією в Керченській протоці.

«Які сидять за ґратами поки ви набігаєтеся по каналах у пошуках Зеленського, наздаєтеся аналізів всім та накричетесь на стадіоні», — сказав Зеленський.

«Шоумен може стати президентом, а президент, що став шоуменом, — це прикро», — додав Зеленський та нагадав про дебати 19 квітня.

Нагадаємо:

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Поділитись: