УКРАЇНА

Шуляк: Українські прикордонники дозволили мені виїхати до Росії

2 грудня, 2016 16:26
УКРАЇНА/Шуляк: Українські прикордонники дозволили мені виїхати до Росії
Зберегти
Вигляд
Станіслав Шуляк відмовився уточнити, на якому саме українському КПП його пропустили, сказавши, що це було у «східному регіоні України».

Колишній командувач Внутрішніми військами України Станіслав Шуляк покинув територію України в ніч з 26 на 27 лютого 2014 року, при цьому він виїжджав через пропускний пункт, на якому його впізнали українські прикордонники, але, дозволили йому виїхати до Росії.

Про це він сказав під час допиту у Святошинському суді Києва в режимі відеозв'язку у справі про вбивства на Майдані, відповідаючи на питання прокурора Управління спецрозслідування Генеральної прокуратури.

«В ніч з 26 на 27 лютого я приїхав на КПП між Україною та Росією. Прикордонники мене впізнали в обличчя, і дозволили безперешкодно залишити територію України», – сказав він.

Однак він відмовився уточнити, на якому саме КПП його пропустили, сказавши, що це було у «східному регіоні України».

Перед цим він розповів, що перебував в одній з лікарень Донецька під чужим паспортом, а дізнавшись про оголошення його в розшук, вирішив залишити територію України.

Раніше під час допиту колишній командувач Внутрішніми військами України Станіслав Шуляк підтвердив, що віддав наказ задіяти на Майдані підрозділ «Омега» 18 лютого 2014 року.

Нагадаємо, що обвинуваченими у справі про вбивства 48 людей на Майдані виступають п'ятеро колишніх співробітників спецпідрозділу «Беркут». 

На засіданні 28 листопада допитали екс-президента України Віктора Януковича в якості свідка у цій справі через відеозв'язок з обласного суду Ростова-на-Дону. 

Детальніше про допит екс-президента Януковича у справі про вбивства на Майдані читайте в онлайн-трансляції Громадського.

Пов`язані новини