Шведське агентство з міграції припинить видавати посвідки на проживання всім сирійським біженцям, як це робило протягом шести років.

Про це повідомили в пресслужбі Шведського агентства з міграції.

У вересні 2013 року Швеція стала першою в світі країною, що дала можливість усім сирійцям отримати посвідку на постійне проживання через загальну ситуацію в їхній країні. 

«Наразі ми оцінюємо ситуацію в Сирії дещо кращою. Кількість смертей зменшилася настільки, що загальний ризик отримати шкоду зменшився», — зазначив юридичний директор агентства Фредрік Бейєр.

В агентстві не вважатимуть, що людям, які проживають у сирійській столиці Дамаск, у південних провінціях Ріф Дімаш, Дараа, Сувейда та Кунейтра, загрожує небезпека тільки через місце перебування. Те саме стосуватиметься людей, які проживають у містах Хасаке, Латакія і навколо них. 

У відомстві зазначили, що нововведення стосуватиметься лише сирійців, які нещодавно прибули до Швеції. Зміни не вплинуть на тих, хто чекає на посвідку чи бажає поновити тимчасовий дозвіл на проживання.

Це також не означає, що тим, хто проживає в більш мирних районах, обов'язково відмовлять у притулку. В агентстві пояснили, що наразі «важливі індивідуальні причини біженців».

Нагадаємо, шведську студентку, яка заважала депортації афганця, оштрафували, а чоловіка депортували.

Поділитись: