Технології / Гаджети

Шведська компанія презентувала розумний перцевий балончик з сиреною та геолокацією

Business Wire
Технології/Гаджети/Шведська компанія презентувала розумний перцевий балончик з сиреною та геолокацією
Зберегти
Вигляд
На технологічній виставці CES-2019 у Лас-Вегасі шведська компанія Plegium показала розумний перцевий балончик. Винахід може з’єднуватися зі смартфоном та сповіщати, коли балончиком скористувалися.

Розробники вважають, що «розумний» балончик є кращим засобом самозахисту, аніж звичайний. Він через Bluetooth з’єднується з додатком у телефоні (працює на iOS та Android) та може відправляти повідомлення екстреним контактам про те, що цим балончиком скористувалися. Крім того, додаток надсилає дані, де ним скористувалися, з геолокацією на Google картах.

Екстрені контакти — це не правоохоронні органи та медики, а люди, яких власник балончика хоче сповістити про своє місцеперебування.

Крім того, балончики оснащені сиреною з гучністю в 130 децибелів (для порівняння гучність в 90-90 дБ мають, наприклад, крики та шум вагонів метро). У пристрій також вбудовані лампочки, які можуть допомогти людині націлитися на нападника, а останній буде дезорієнтований.

Як повідомило видання NewsAtlas, такий винахід коштує близько 80 доларів.

Раніше на техновиставці CES-2019 показали модернізовані світлові мечі з «Зоряних війн». А Hyundai представила малу модель автомобіля з роботизованими ногами.

Більше про:
# технології
Пов`язані новини